Współpraca i reklama

GRUPA MEDIALNA PCTMEDIA

Bezpłatny miesięcznik INFOrmator czarnkowsko-trzcianecki, telewizja Internetowa INFO TV oraz portal informacyjny info.pctmedia.pl
Dodatkowo: Pierwsza innowacyjna aplikacja mobilna powiatu PCT MOBILE

W celu podjęcia z nami współpracy reklamowej zapraszamy do kontaktu:
mail: info.pct@onet.pl lub pctmedia@onet.pl
kontakt tel.  67 350 22 22
kom. +48 608 194 337

Docieramy do wszystkich w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Czytają nas również mieszkańcy Piły, Chodzieży, Wałcza, Złotowa.
Posiadamy największą liczbę odbiorców jako bezpłatny miesięcznik.

Materiały filmowe, realizowane przez telewizję INFO TV dostępne są nieodpłatnie, publicznie dla każdego użytkownika posiadającego dostęp do Internetu.

W ramach reklamy w gazecie oferujemy dodatkowo reklamę w telewizji Internetowej. Ponadto udostępniamy powierzchnie reklamowe także bezpośrednio na naszej stronie info.pctmedia.pl.

NOWOŚĆ! Dodatkowa reklama w innowacyjnej aplikacji mobilnej powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego – PCT MOBILE

PCT MOBILE jest grą opartą o kolekcjonowanie wirtualnych albumów prezentujących zdjęcia z regionu. Dodatkowo aplikacja posiada wbudowany System Powiadamiania Mieszkańców o wydarzeniach i zagrożeniach a także „Lokalny Przewodnik” zawierający spis firm, instytucji, stowarzyszeń.

Oferujemy reklamę „StartUp” – jest to grafika przy włączaniu aplikacji. Użytkownik musi obejrzeć reklamę, odczekać 10 sekund i dopiero przechodzi do aplikacji.
Ponadto oferujemy wpis firmowy w Lokalnym Przewodniku wraz z trzema zdjęciami i szczegółowym opisem.

 

PEŁNY PAKIET REKLAMOWY U NAS JEST GWARANCJĄ
DOTARCIA DO JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY OSÓB Z REGIONU.

 

 

 


Jako GRUPA MEDIALNA PCTMEDIA współpracujemy:

Kino Światowid w Czarnkowie

kino-swiatowidOd samego początku wydawania miesięcznika INFOrmator czarnkowsko-trzcianecki podjęliśmy współpracę z Kinem Światowid w Czarnkowie.
Dzięki naszej współpracy możemy organizować konkursy, w których do wygania są podwójne zaproszenia na seanse kinowe.

 

Kino Osiedlowe w Trzciance

Nasza współpraca została nawiązana prawie od samego początku istnienia kina Osiedlowego w Trzciance. Dzięki współpracy w naszych konkursach dostępne są podwójne zaproszenia na seanse do kina. Konkursy organizowane są każdego miesiąca. Zapraszamy do udziału.